Aktualności

Huśtawka nastrojów

• autor: dbujak8, 2013-06-03 21:13

Dużo emocji i bramek dało spotkanie z Hutnikiem Huta Dąbrowa.

Mecze jakie graliśmy z Hutnikiem były zawsze emocjonujące .To z nimi wygraliśmy pierwszy mecz w A-KLASIE ,to  z nimi był pamiętny mecz w śniegu przerwany po 25 minutach i bolesna porażka w Wielką Sobotę.Jesienią dosyć łatwo zdobyliśmy 3 punkty w Hucie.Sytuacja rywali w tabeli jest bardzo trudna.Po wygranej z Czemiernikami goście nie zamierzali również w Oszczepalinie tracić punktów .Zaczęło się dla nas bardzo dobrze bo już w 7.minucie swoje możliwości pokazał  Jakub Kłoda .Nasz były bramkarz zaimponował szybkością i bez problemu pokonał bramkarza gości.Wszyscy byli przekonani że kryzys mamy już za sobą .Po 20 minutach zaczęły dziać się rzeczy straszne.Przeciwnicy zaczęli grać bardzo mądrze .Piłka była przerzucana na obie strony ,w sytuacjach sam na sam obrońcy i pomocnicy nie dawali sobie rady .Goście z dużą łatwością dochodzili do strzałów .W odstępie kilku minut straciliśmy 3 gole i nasza sytuacja robiła się beznadziejna .Na domiar złego jeden na drugiego zwalał winę.Końcówka 1.połowy dawała trochę optymizmu za sprawą gry Przemka Kopyścia i jego bramki na 3-2.Warto dodać że bramkarz z Huty też nie był w najwyższej formie.W przerwie w oczach naszych zawodników można było zobaczyć olbrzymią złość .Chwila spokojnej rozmowy to była jedyna rozsądna rzecz jaką można było zrobić w tym momencie .Na drugie 45 minut wyszła inna drużyna.Gra była spokojna podania dokładne .Po stracie piłki był natychmiastowy powrót.To musiało przynieść rezultaty.Ten dzień należał do JAKUBA KŁODY ale wcześniej to Marcin Wójcik dokładnym wykonaniem rzutu wolnego wyrównał stan meczu. Od tego momentu na boisku istniała tylko jedna drużyna. Jakub Kłoda w tym dniu był poza zasięgiem rywala. W drugiej połowie strzelił dwie bramki a jego szybkość i skuteczność była zabójcza dla przeciwnika. Swoje sytuacje miał też Przemek Kopyść ale brakowało mu trochę szczęścia. Po utracie kilku bramek obrońcy Hutnika zaczęli grać nerwowo czego efektem były dwie bramki samobójcze. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7-3 co daje naszej drużynie bezpieczne miejsce w tabeli.

Wenus; Damian Nowacki-Marcin Wójcik, Tomasz Pytlik, Tadeusz Kłoda, Przemek Kopyść- Rafał Ciężki, Mateusz Ciężki( Bogusław Ciężki), Mateusz Kazimierczak(Adrian Dziduch), Jakub Kłoda- Sebastian Kłoda(Kamil Kot), Janusz Kłoda.(Kamil Kłoda)