Statystyki drużyny

Aktualności

PORAŻKA ALE WSTYDU NIE MA

• autor: dbujak8, 2013-04-22 20:30

Po długiej przerwie nastąpiła inauguracja rundy wiosennej.Zadanie nie było łatwe.Na początek lider i główny faworyt do awansu Huragan Międzyrzec.Początek meczu to zdecydowany napór gości co było do przewidzenia.Nasi zawodnicy szybko jednak opanowali grę czego dowodem była akcja z 10-tej minuty.Rafał Ciężki uderzył piłkę w poprzeczkę a Mateusz Kazimierczak przytomnym uderzeniem głową skierował piłkę do siatki.Goście nie ustawali w naporze na naszą bramkę ale w 26 -tej minucie po niepewnej interwencji bramkarza gości Janusz Kłoda podwyższył na 2-0.Zawodnicy zMiędzyrzeca byli zaskoczeni takim obrotem sprawy.Pytanie było jedno; czy nasi wytrzymają kondycyjnie.Druga połowa to dalsze próby ataków na naszą bramkę i dość twarda gra nszych zawodników czego efektem byłokilka rzutów wolnych.Po jednym z nich goście zdobyli kontaktową bramkę a za kilka minut przeprowadzili szybką akcję po której był już remis.Nawet w takiej sytacji nasi zawodnicy nie załamali się i próbowali wyjść na prowadzenie .Przemek Kopyść ,Rafał Ciężki czy też Sebastian Kłoda nie potrafili skierować piłki do siatki.Zrobili to niestety zawodnicy Huraganu w samej końcówce meczu przy dośyć biernej postawie nszego bramkarza.

Wenus-Huragan 2:3

Wenus:Gołoś-Wójci,Pytlik,T.Kłoda,Kołodziej-M.Ciężki,R.Ciężki,Kopyść,J.Kłoda-Kazimierczak,S.Kłoda

Zmiany:M.Ciężki(B.Ciężki), S.Kłoda(Kot),Kołodziej(Izdebski)

Bramki:10min-Kazimierczak,26-J.Kłoda